top of page

Ücret

 

Ücret politikamız brüt ücret, prim ve yan hak destek paketlerinden oluşur. Çalışanların pozisyonuna, bireysel performansına, niteliklerine, sektör koşullarına bağlı olarak değişkenlik gösterir.
 

Yıl içerisinde gerçekleştirilen performans değerlendirme sonuçları ile yüksek performans gösteren çalışanlarımızı ödüllendirerek, onları motive edecek yönetim anlaşımız bulunmaktadır. Ücret politikamız adil, şeffaf ve gizli olması performans hedeflerine dayalı olması, başarıyı desteklemesi ve firma prensipleri ile uyumlu olması esastır.

isealim.jpg
İşe Alım

 

İşe alım stratejimizin temelinde aranan özellikler pozisyonun gerektirdiği eğitim ve yetkinlikler ile beraber firmamız değerlerine ve kültürüne en uygun ve doğru adayın pozisyonlara yerleştirilmesidir. İşe alım sürecimizde üretim alanımıza ait açık pozisyonlarımızı Eğitim Kurumları ile ilişkiler kurularak belirlemekteyiz.

egitim.jpg
Eğitim Gelişim

 

Beyaz Fırın bünyesinde amacımız çalışan personellerin iş başarısının yükseltilmesi, eğitime ve gelişime ihtiyacı olan personellerin iyi saptanması, insan kaynağının etkin kullanımının sağlanmasıdır. Çalışanlarımızın gelişimi en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. 

kariyeryonetimi.jpg
Performans Yönetimi

 

Beyaz Fırında uygulanmakta olan performans yönetim sistemlerinin en önemli amacı personellerimizin potansiyellerini geliştirip değerlendirilmelerini sağlamaktır.
Yılda en az bir kez yapılan görüşmelerde, çalışanların hem iş, hem de kişisel yetkinlikleri değerlendirilerek geri bildirim verilir.

bottom of page