top of page

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

 

Beyaz Fırın, çalışanlarına ve ziyaretçilerine güvenli bir ortam sunmayı taahhüt eder. Bu taahhütü yerine getirebilmek için öncelikle çalışanların farkındalığın artırılması ve bireysel sorumluluk kazandırılmasını önemsemekte bu nedenle çalışanlarına bu bilinci arttırmak için düzenli olarak faaliyetler ve eğitimler düzenlemektedir. Yaptığımız tüm faaliyet ve eğitimlerde çalışanların proaktif düşünceyi ön planda tutacağı yaşanabilecek riskleri önceden fark edip bertaraf edeceği ve iş süreçlerinde devamlılığı olan iş güvenliği politikalarının hayata geçireceği çalışmaları benimsemektedir.
 

Beyaz Fırında iş sağlığı ve güvenliği kültürü öncelikle çalışanların iş ve özel hayatın dengesinin korunması ile başlayacağı düşüncesindeyiz. 

isealim.jpg
İşe Alım

 

İşe alım stratejimizin temelinde aranan özellikler pozisyonun gerektirdiği eğitim ve yetkinlikler ile beraber firmamız değerlerine ve kültürüne en uygun ve doğru adayın pozisyonlara yerleştirilmesidir. İşe alım sürecimizde üretim alanımıza ait açık pozisyonlarımızı Eğitim Kurumları ile ilişkiler kurularak belirlemekteyiz.

egitim.jpg
Eğitim Gelişim

 

Beyaz Fırın bünyesinde amacımız çalışan personellerin iş başarısının yükseltilmesi, eğitime ve gelişime ihtiyacı olan personellerin iyi saptanması, insan kaynağının etkin kullanımının sağlanmasıdır. Çalışanlarımızın gelişimi en çok önem verdiğimiz konulardan biridir. 

kariyeryonetimi.jpg
Performans Yönetimi

 

Beyaz Fırında uygulanmakta olan performans yönetim sistemlerinin en önemli amacı personellerimizin potansiyellerini geliştirip değerlendirilmelerini sağlamaktır.
Yılda en az bir kez yapılan görüşmelerde, çalışanların hem iş, hem de kişisel yetkinlikleri değerlendirilerek geri bildirim verilir.

bottom of page